"

Zveme Vás na 9. ročník oblíbené MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR

11. 07. 2018 , akce již proběhla Sdílej na Dragonboatsport.cz

9. ročník MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2018!

Show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering)

Show v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce!  Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme. Na akcích se vystřídá Mercedes-Benz minirampaVSA Xtreme minirampaFunbox setup!

24. 7. 2018 - ATC Merkur, Pasohlávky

Na každé akci v rámci tour vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

 • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídne velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů budete moci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
 • Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol Author, které budete moci otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Postačí Vám k tomu občanský průkaz...
 • Bude pro Vás připravená Author zóna, kde si vyzkoušíte jízdu zručnosti na malých kolech Author KING KONG.
 • Milovníci cestování se seznámí s obytnými vozy a přívěsy značky KOV a Dethleffs.
 • Nebudou chybět zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal,který stejně jako ostatní partneři SUMMER X FEST TOUR věnoval hodnotné ceny do soutěží.
 • Můžete se těšit na mnoho soutěží, jako je například soutěž v balancování na indoboardech, slalom, basic balance.
 • Dále pro Vás máme připraveno spoustu workshopů, kde jsi budete moci zapůjčit veškeré sportovní vybavení a chrániče. Naše mobilní překážky vám budou plně k dispozici za doprovodu profesionálních sportovců.
 • Na každé zastávce si budete moci vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboarding. Připravená pro Vás bude půjčovna paddleboardů, abyste si tento sport zkusili právě na naší akci.
 • Můžete se také těšit na bohatou porci kvalitní muziky.
 • Novinkou letošního ročníku bude zóna partnera Tomanon s prezentací pitbiků a čtyřkolek s možností vyzkoušení přímo na místě našich akcí.
 • Na poslední zastávce 24. 7. 2018 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP obohatí náš program koncertem členové kapely Vypsaná fixy Márdi & Pítrs.
 • A to vše pro návštěvníky akcí zcela ZDARMA!

Program akcí startuje vždy ve 13:00 hodin. 

Připravený pro Vás máme bohatý program pro celou rodinu zdarma!

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. 
O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

Více informací o jednotlivých akcích sledujte na www.vsaxtreme.cz nebo na Facebooku VSA Xtreme.


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI