"

Šetřím čas a držím se ve formě, říká o EMS cvičení Michal z AZUMY

30. 05. 2018 , aktualizace: 08. 06. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Podnikatel, velký fanda a zároveň závodník v dračích lodích. To je Michal Zavřel. Před dvěma lety usoudil, že jestli se chce stále udržet ve formě, musí hledat nové metody cvičení. Jeho volný čas se stále smrskával a chodit několikrát týdně do fitcentra už pro něj nebylo možné.

Tehdy se dozvěděl o EMS cvičení od majitele EMS studia Boba Drasticha a tehdejšího trenéra Tomáše Kvačka. Ti  mu doporučili EMS – rekondiční cvičení vycházejícím z elektroléčby, které zvládne procvičit celé tělo za 20 minut a významně tak šetří čas.

Neustálý dohled trenéra

„Bobovi i Tomášovi maximálně věřím. Absolvoval jsem pod jejich vedením spoustu klasických tréninků ve fitku a na dračí lodi.“ Ti dva si Michala vzali do parády i na EMS, k ideálnímu výsledku přitom stačila jedna krátká návštěva týdně.

A jaký hlavní rozdíl vidí oproti klasickému posilování?

„Zde na vás trenér neustále dohlíží a udílí vám pokyny. Je to něco jiného, ale stále se jedná o velmi intenzivní cvičení, u kterého se přitom cítíte dobře,“ popisuje Michal.

Pocity? Jak kdybych naložil Tatru cementem

Že byla metoda maximálně účinná, zjistil zhruba po dvou dnech. „Cítil jsem se, jak kdybych naložil Tatru cementem. Cítil jsem také svaly, které jsem v posilovně nikdy neprocvičil, poněvadž to v některých případech snad ani nejde.“

Michal tak díky EMS cvičení nejen šetří čas a přitom se udržuje se ve formě, ale EMS mu navíc pomáhá i jako kompenzační trénink na jeho jednostranně zatížená záda z pádlování v průběhu soutěžní sezóny závodů na dračích lodích.

„Je to opravdu perfektní procvičení celého těla. Nemusím sebou ani nic nosit, ve studiích BODY EXPRESS mi zajistí bezchybný a maximální servis. Zavolám, domluvím se, zacvičím pod odborným dohledem a za 20 minut mám hotovo. Pro vytíženého člověka je to obrovská výhoda,“ uzavírá.

Michal, jako podnikatel, také spatřil v EMS zajímavou obchodní příležitost - něco, co má sám na sobě vyzkoušené a ví, že funguje. Proto se rozhodl využít  know-how fanšízového konceptu BODY EXPRESS i výhod  sítě špičkových EMS studií v České republice a v roce 2017 otevřel vlastní BODY EXPRESS studio v Brně na Lesné. 

 

 

 

 


 

Zaujalo vás EMS cvičení?
Ocenili byste formu tréninku, která vám bude šetřit čas a přitom s maximálním efektem procvičíte celé tělo a srovnáte dysbalance z jednostranného pádlován na dračí lodi?
Nebo vás zaujal fanšízový koncept BODY EXPRESS a chcete se více dozvedět o jeho možnostech a výhodách?


Navštivte naše stránky  www.bodyexpress.cz nebo se za námi zastavte
v Brně 9. 6. 2018 na Brněnském festivalu dračích lodí na náš BODY EXPRESS stánek - d
ozvíte se vše o EMS cvičení.


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI