"

Poskytujeme zázemí pro fyzickou přípravu jezdců na dračích lodích

24. 07. 2017 , aktualizace: 25. 07. 2017 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Dostaneme tě do formy nebo ti ji pomůžeme vylepšit!

To je motto našeho brněnského centra SPINNING & FITNESS, které bylo založeno v roce 2000 a od roku 2010 poskytujeme zázemí pro celoroční sportovní přípravu jezdců na dračích lodích.

Od roku 2016 je naše centrum také zakládajícím členem spolku Dračí lodě Brno, jehož cíle jsou: vytvoření profesionálního zázemí pro sportovní i amatérské týmy dračích lodí v Brně, vybudování tréninkového střediska mládeže a spolupráce s trenéry a asociacemi reprezentujícími dragonboating v ČR.

Ve SPINNING & FITNESS víme, že každý dračí jezdec je jiný, a proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou.

Snažíme se najít vždy nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby se fyzická příprava na jízdu na dračí lodí pro tebe stala radostí, uvolněním a příjemnou součástí tvého tréninku.

Dostneme tě do formy!

Základem je sestavení silových a kondičních tréninků pro potřeby jednotlivých závodníků nebo skupinové lekce pro celé týmy v podobě sálových lekcí typu SPINNINGTRX, PUMP FX, TABATA, CORE, KRUHOVÝCH TRÉNINKŮ a dalších. Samozřejmostí je pak vytvoření jídelníčku na míru každému jezdci.

Ve SPINNING & FITNESS ti pomůžeme dosáhnout tvých cílů, ať už chceš..

• Zhubnout nebo udržet se ve formě.
• Zlepšit fyzickou kondici a zpevnit tělo.
• Kompenzovat jednostrannou zátěž z jízdy na dračí lodi.
• Odstranit bolesti zad.
• Zvýšit sílu celého těla.
 
Čas

Možná si říkáš, že bys chtěl se sebou konečně něco udělat – zhubnout, začít cvičit, nebo zlepšit fyzickou kondici… ale prostě na to nemáš čas. 

Ve SPINNING & FITNESS jsme na to připraveni.

Vytvoříme ti na míru tréninkový plán, díky kterému budeš moci dělat vše, co patří do tvého programu běžného dne, a ještě se u toho budeš cítit lépe.

Tréninkový plán

Tvůj nový tréninkový plán sestavíme tak, aby zohlednil, zda pracuješ, studuješ, podnikáš nebo máš rodinu. Nikdy však nezapomeneme, co je tvým cílem.

Správný tréninkový plán v sobě ideálně kombinuje aerobní a anaerobní cvičení. Základem aerobního cvičení je u nás Spinning – jednoduchá a efektivní aktivita, kterou zvládneš i v případě, že jsi úplný začátečník.

Kompenzační anaerobní cvičení nastavíme tak, aby co nejlépe vyhovovalo tvým časovým možnostem a hlavně – aby tě bavilo. Můžeš využívat klasické posilovací stroje, TRX, nestabilní plochy, bohatě vybavenou činkárnu a multifunkční sál pro skupinové aktivity.

Pro ty opravdu časově nejvytíženější využíváme systému cvičení EMS, které procvičí všechny svaly v lidském těle za pouhých 20 minut. EMS tak nahradí 4 hodiny strávené v klasické posilovně.

Jídelníček

Základem je vždy racionální strava. Vytvoříme ti jídelníček šitý na míru tvým cílům. Správné stravování, vhodné rozdělení příjmů a výdajů je alfou i omegou na tvé cestě k jejich naplnění. 

Výsledky

Na začátku, v průběhu a na konci tréninkového plánu provedeme diagnostiku celého těla na přístroji InBody 230, který ti změří složení těla a je velmi přesný.

Aktuálně vždy zjistíme, kolik procent těla tvoří svaly, tuk, voda a spoustu dalších ukazatelů. Váha sama o sobě totiž není příliš důležitá.

Zjištěné výsledky poté výrazně pomáhají k optimálnímu dosažení stanovených cílů bez takzvaného „jojo efektu“.


Chceš se začít na dračí loď připravovat ve SPINNING & FITNESS? Chcete si domluvit zvýhodněné podmínky pro celou vaši posádku?
 

Pro více informací volejte +420 777 874 118, nebo pište na bob@spinningafitness.cz, osobně se vám budu věnovat.

Bořivoj Drastich, majitel SPINNING & FITNESS


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI