"

Dračí Vánoce aneb Stylové kousky pro pány pod stromeček

19. 11. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

3 tipy pod vánoční jedli s Vývojem

Draci a dračice,

blíží se čas sváteční. Lodě už jste zazimovali, honbu za poháry střídá hon na vánoční dárky. A protože i drak se občas musí hodit do gala, máme pro vás vánoční tipy na nákup super kousků do pánského šatníku v prodejnách Vývoje – hlavního partnera dračích lodí.

1. Buďte hrdý, že jste drak

Každý někdy zatouží posunout se ve „vývoji“ :) a skočit z kraťasů a trička do super střiženého obleku, košile či pohodlných elegantních kalhot. Pokud i vás tato změna občas láká nebo je v rámci vaší pracovní profese běžným standardem, zbystřete!

Máme pro vás vánoční slevu 10% na nákup stylových kousků do pánského šatníku v prodejnách Vývoje, pokud u pokladny nahlásíte heslo DRACIVANOCE2018.
*Sleva platí do 22.12.2018 a nevztahuje se na akční a již zlevněné produkty

2. Akční vánoční nabídka pro chytré dračí ženy

Chcete pěkně vyladěný set, aby si nemusel lámat hlavu s mixováním outfitu? Připravili jsme pro vás klasiku - pánská košile + kravata nebo pánský pásek + peněženka.

Pánovi tak ušetříte ranní nervy, kdy nemusí přemýšlet s čím co sladit. Naše sety jsou pečlivě sestavené, aby vše bylo trendy a barevně na jedničku.

3. Vybíravý drak

Víme, že draci dokážou na vodě pěkně zabrat. A nesmíří se jen tak s něčím. Proto, aby si každý drak vybral dle svého gusta, máme pro vás dárkový poukaz.

Uplatnit ho můžete klidně po Vánocích, v době, kdy davy odplavou. Že nemáte čas na cestu do prodejny? Zašleme vám poukaz domů či do kanceláře.

Těšíme se na vaši návštěvu v prodejnách Vývoje a přejeme vám šťastnou ruku při volně potěšení pro vaše blízké i sebe sama.

Vývoj, láska na první střih

 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI