"

Dárek s liškou polární, se sobem polárním nebo s rosomákem sibiřským?

20. 11. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Zoo Brno nabízí nové zážitkové programy

Ahoj dračáci,

přemýšlíte, co letos darovat na Vánoce?

V Zoo Brno můžete pořídit neobvyklý dárek ve formě zbrusu nových zážitkových programů, které jsou zaměřené na severskou faunu.

„V zimní sezóně mohou zájemci absolvovat setkání se zvířaty, konkrétně s liškou polární, se sobem polárním nebo s rosomákem sibiřským. Celým zážitkem bude provázet zkušená animátorka, která zajistí odborný výklad. Lidé se tak dozví nejen spoustu zajímavostí ze zvířecí říše, ale také podrobnosti o konkrétních zvířatech v brněnské zoo,“ uvedla Dominika Zavadilová, která má v Zoo Brno zážitkové programy a adopce na starosti.

Zimní setkání se zvířaty trvá asi hodinu a je možné se ho zúčastnit od listopadu do března. Přijít může kdokoliv starší 18 let, a to vždy ve všední dny. Po skončení programu je čas na individuální prohlídku zoo, takže je možné na Mniší hoře klidně strávit celý den.

Ve dvou za parádní cenu

Cena je u všech zážitků stanovena na 1452 korun za jednu osobu. Je ale možné dorazit i ve dvojici, v tom případě si připlatíte navíc pouze 242 korun.

Na každý zážitek je nutné se přihlásit na e-mailu zavadilova@zoobrno.cz vždy alespoň tři týdny předem.

Pokud by někdo preferoval poznat blíže jiné druhy zvířat, může se podívat na další zážitky a stát se ošetřovatele šelem či kopytníků. V brněnské zoo lze také uspořádat narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo si projít Mniší horu s průvodcem.

Všechny programy jsou popsané na https://www.zoobrno.cz/pro-navstevniky/zazitkove-programy.

Váš varan Rototom ;-)

 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI